Проста і дешева добавка до ароматного напою має воістину чудотворні властивості

Чашечка кави вранці - справжній ритуал для більшості людей, оскільки підбадьорливий і ароматний напій дозволяє швидко повернутися зі світу солодких мрій в реальний. Багато його любителів нерідко експериментують, додаючи молоко, вершкове масло або імбир, проте найбільшу користь для здоров'я надає зовсім інший інгредієнт, розповідає Golos.

Кофе. Фото: скриншот YouTube-видео
Кофе. Фото: скриншот YouTube-видео

На думку експертів, найбільшу користь для здоров'я людини принесе додавання в каву лимона - у вигляді свіжовичавленого соку або ж шматочків. Отриманий смак навряд чи доведеться всім до душі, проте організм точно скаже спасибі за такого роду поєднання. Своєрідний коктейль робить благотворний вплив на різні важливі процеси в організмі - починаючи від стану шкіри й закінчуючи роботою серцево-судинної системи.

Захист від хронічних захворювань і старіння

Кава з додаванням лимона забезпечить подвійну порцію антиоксидантів - флавоноїди, що містяться в ароматному напої, разом з вітаміном С борються з вільними радикалами у два рази активніше. Також вони можуть зупинити окислювальні процеси, які призводять до загострення хронічних захворювань, а також передчасного старіння.

Сприятливий вплив на імунітет

Ні для кого не секрет, що вітамін С зміцнює імунітет, при цьому такою ж властивістю може похвалитися і кави. Натуральні зерна містять в собі цинк, залізо і вітаміни групи В - укупі вони сприяють виробленню імуноглобулінів, підвищують захист від вірусів.

Поліпшення когнітивних функцій

Вплив кофеїну на аденозинові рецептори головного мозку дозволяє розлучитися з сонливістю. При цьому також підвищується концентрація і працездатність, відбувається поліпшення пам'яті.

Як писав портал Стіна, іноді кава може викликати втому замість припливу сил - три причини чому так відбувається.

Раніше Стіна інформувала, що приготувати каву правильно - справжнє мистецтво - 6 секретів приготування ароматного напою.

Крім того, в Україні подорожчало молоко. Стало відомо, скільки зараз треба заплатити за цей продукт, і які ціни в інших країнах.