Російська Федерація продовжила заборону на авіасполучення з Туреччиною

Про те, що в Росії прийняли рішення про збереження заборони на польоти до Туреччини і після 1 червня 2021 року, пише "Європейська Правда".

Туреччина. Фото: скріншот YouTube-видео.
Туреччина. Фото: скріншот YouTube-видео.

Зокрема, відомості про пролонгацію заборони, отримані з декількох джерел, які мають відношення до оперативного штабу РФ по боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Відзначимо, що попередні обмеження були встановлені ще 15 квітня поточного року, і заборони відносилися як до регулярних, так і до чартерних рейсів. Пояснили подібне рішення досить просто - ситуацією з коронавірусом.

Своєю чергою, міністр туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой зазначив, що заборона на авіасполучення, введена урядом Російської Федерації не дозволить приїхати на курорти близько 500 000 туристів.

Втім, посол Туреччини в нашій країні бачить позитивні сторони в подібній ситуації: заборона Росії на відвідування туристами Туреччини, тільки надав відпочивальникам з України додаткові можливості. Таке рішення Російської Федерації, безумовно, негативно вплинуло на потік туристів, але ситуація не є критичною. На його думку, обмежувальні заходи спрямовані не конкретно проти Туреччини, а тільки для того, щоб заборонити росіянам залишати свою країну.

Турция открыла границы. Фото: скрин youtube
Турция открыла границы. Фото: скрин youtube

Таким чином, без російських туристів, в Туреччині побільшає вільних місць для проведення часу, збільшитися вибір і так прекрасного харчування, що дозволить відпочивальникам з нашої країни проводити більше часу в Туреччині, з особливими зручностями та більш привабливими цінами.

Інтерв'ю з послом Туреччини в Україні Ягмур Ахметом Гульдер про ситуацію із заборонами на польоти з Росії, є трохи нижче.

До слова, раніше "Стіна" розповідала про те, де можна відпочити в Україні не гірше, ніж в Єгипті та Туреччині.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що ДСНС України попередила жителів чотирьох областей про ураганний вітер та зливи.

А до цього ми писали про те, що блогер-метеоролог Наталія Діденко попередила українців про несприятливі метеоумови в перший день літа.

Популярные новости сейчас

Вже з середи нові тарифи на газ: в "Нафтогазі" показали, хто заплатить майже 8 грн, а хто - менше ніж 5 грн

Главное за 11 января: санкции США против Украины, требование украинцев к Зеленскому, Нацбанк выведет деньги из оборота, зарплаты ощутимо вырастут

Стоит подготовиться: в Одессе отключат газ 29 декабря

Показать еще