Розробники популярного додатка істотно спростили життя користувачам

Популярні месенджери невпинно працюють над поліпшенням своїх функцій і підвищенням комфорту для користувачів. Серед їх числа і Viber, який дав усім своїм абонентам можливість відповідати на вхідні дзвінки без необхідності фізичного контакту з телефоном, розповідає ProstoMOB.

Viber на смартфоне. Фото: скриншот YouTube-видео
Viber на смартфоне. Фото: скриншот YouTube-видео

Для того, щоб активувати таку корисну функцію, потрібно скористатися спеціальною опцією в настройках, після чого спілкуватися за допомогою месенджера стане набагато простіше. Зокрема, потрібно перейти в Налаштування та зайти в "Універсальний доступ", після чого вибрати розділ "Дотик", а потім - в джерело звуку. Наступним кроком стане вибір автоматичного відповідання на телефонні дзвінки та завдання потрібної кількості секунд - наприклад, вибравши 3 секунди у вас буде саме стільки часу для того, щоб прийняти вхідний дзвінок за допомогою свого голосу.

На думку розробників, функція "Автовідповідь" в Viber істотно спростить користування месенджером у випадках, коли абонент чимось зайнятий, наприклад, знаходиться в громадському транспорті або миє посуд. Нині оцінити її переваги можуть власники iPhone, які працюють під керівництвом iOS 11, проте незабаром цю можливість отримають і власники смартфонів на Android.

Варто нагадати, що користування месенджером Viber абсолютно безкоштовне, але не варто забувати про те, що він споживає трафік, за який заплатити вже доведеться. Примітно, що мобільні оператори пропонують чимало тарифних планів, в яких використання різних месенджерів вже входить у вартість, що дозволить не хвилюватись про брак грошей на рахунку або ж кількості інтернет-трафіку.

Як писав портал Стіна, в месенджері Viber можна читати повідомлення непомітно, ніхто не дізнається, прочитали ви їх чи ні, як це працює.

Раніше Стіна інформувала, що Viber розповів, для чого необхідно запускати важливу функцію резервного копіювання.

Нагадаємо, ми писали про п'ять найважливіших функцій, які необхідно пам'ятати при користуванні месенджером Viber.